köpa B43455C4109M3 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 350V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 3.028" Dia (76.90mm) |
| Serier: | B43455 |
| Ripple Current: | 19.8A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andra namn: | B43455C4109M003 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | B43455C4109M3 |
| Livstid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Spridning av bly: | 1.248" (31.70mm) |
| Impedans: | 12 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 8.728" (221.70mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 10000µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 10 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivning: | CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW |
| Kapacitans: | 10000µF |