köpa B43504A5107M80 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 450V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Serier: | B43504 |
| Ripple Current: | 640mA @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - Snap-In |
| Andra namn: | B43504A5107M 80 B43504A5107M080 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 14 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | B43504A5107M80 |
| Livstid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | 1.6 Ohm |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.465" (37.20mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 100µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.35 Ohm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 1.35 Ohm @ 100Hz |
| Beskrivning: | CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP |
| Kapacitans: | 100µF |