köpa B43504A9187M82 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 400V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Serier: | B43504 |
| Ripple Current: | 980mA @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Andra namn: | B43504A9187M 82 B43504A9187M082 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | B43504A9187M82 |
| Livstid @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | 610 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.661" (42.20mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 180µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 490 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 490 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivning: | CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP |
| Kapacitans: | 180µF |