köpa B82134A5202M med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.295" Dia x 1.181" L (7.50mm x 30.00mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | B82134 |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Axial |
| Andra namn: | 495-75951-2 B82134A5202M-ND B82134A5202M000 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Iron |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | B82134A5202M |
| Induktans: | 20µH |
| Höjd - Sittande (Max): | - |
| Frekvens - Självresonans: | 59MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 20µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 150 mOhm Axial |
| Beskrivning: | FIXED IND 20UH 2A 150 MOHM TH |
| DC-resistans (DCR): | 150 mOhm |
| Nuvarande omdöme: | 2A |
| Nuvarande - Mättnad: | - |
| Email: | [email protected] |