köpa B82464A4473K med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±10% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | B82464A4 |
| betyg: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | 495-2015-2 B82464A4473K000 B82464A4473KV1 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens varunummer: | B82464A4473K |
| Induktans: | 47µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.189" (4.80mm) |
| Frekvens - test: | 100kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 100kHz |
| Utvidgad beskrivning: | 47µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 140 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 47UH 1.5A 140 MOHM SMD |
| DC-resistans (DCR): | 140 mOhm Max |
| Nuvarande omdöme: | 1.5A |
| Nuvarande - Mättnad: | 1.8A |