köpa BAS16J,135 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Framåt (Vf) (Max) @ Om: | 1.25V @ 150mA |
|---|---|
| Spänning - DC-omvänd (Vr) (Max): | 100V |
| Leverantörs Device Package: | SOD-323F |
| Fart: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serier: | - |
| Omvänd återställningstid (trr): | 4ns |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | SC-90, SOD-323F |
| Andra namn: | 1727-4797-2 568-5996-2 568-5996-2-ND 934060935135 BAS16J,135-ND |
| Driftstemperatur - korsning: | 150°C (Max) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | BAS16J,135 |
| Utvidgad beskrivning: | Diode Standard 100V 250mA (DC) Surface Mount SOD-323F |
| Diodtyp: | Standard |
| Beskrivning: | DIODE GEN PURP 100V 250MA SOD323 |
| Ström - Omvänd läckage @ Vr: | 500nA @ 80V |
| Nuvarande - Genomsnittlig Rectified (Io): | 250mA (DC) |
| Kapacitans @ Vr, F: | 1.5pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |