köpa BF620,115 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Samlare Emitter Breakdown (Max): | 300V |
|---|---|
| Vce Mättnad (Max) @ Ib, Ic: | 600mV @ 5mA, 30mA |
| Transistortyp: | NPN |
| Leverantörs Device Package: | SOT-89-3 |
| Serier: | Automotive, AEC-Q101 |
| Effekt - Max: | 1.1W |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | TO-243AA |
| Andra namn: | 1727-5473-2 568-6944-2 568-6944-2-ND 933659260115 BF620 T/R BF620 T/R-ND BF620,115-ND |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 20 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | BF620,115 |
| Frekvens - Övergång: | 60MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 300V 50mA 60MHz 1.1W Surface Mount SOT-89-3 |
| Beskrivning: | TRANS NPN 300V 0.05A SOT89 |
| Likströmsstigning (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 50 @ 25mA, 20V |
| Nuvarande - Collector Cutoff (Max): | 10nA (ICBO) |
| Nuvarande - Samlare (Ic) (Max): | 50mA |
| Email: | [email protected] |