köpa BFC230363274 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 630V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 160V |
| Tolerans: | ±10% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 0.689" L x 0.331" W (17.50mm x 8.40mm) |
| Serier: | MKT303 |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 222230363274 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Tillverkarens varunummer: | BFC230363274 |
| Spridning av bly: | 0.591" (15.00mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.516" (13.10mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Utvidgad beskrivning: | 0.27µF ±10% Film Capacitor 160V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polyester, Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.27UF 10% 630VDC RAD |
| Kapacitans: | 0.27µF |