köpa BFC233623153 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 630V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 310V |
| Tolerans: | ±20% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm) |
| Serier: | MKP336 2 |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 222233623153 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 110°C |
| Tillverkarens varunummer: | BFC233623153 |
| Spridning av bly: | 0.394" (10.00mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Funktioner: | X2 Safety Rated |
| Utvidgad beskrivning: | 0.015µF ±20% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.015UF 20% 630VDC RAD |
| Kapacitans: | 0.015µF |