köpa BFC233914124 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 630V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 310V |
| Tolerans: | ±10% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) |
| Serier: | Automotive, AEC-Q200, MKP339 |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 222233914124 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 110°C |
| Tillverkarens varunummer: | BFC233914124 |
| Spridning av bly: | 0.591" (15.00mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Funktioner: | X2 Safety Rated |
| Utvidgad beskrivning: | 0.12µF ±10% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.12UF 10% 630VDC RAD |
| Kapacitans: | 0.12µF |