köpa BFC233915684 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 630V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 310V |
| Tolerans: | ±10% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 1.240" L x 0.354" W (31.50mm x 9.00mm) |
| Serier: | Automotive, AEC-Q200, MKP339 |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 222233915684 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 110°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 15 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | BFC233915684 |
| Spridning av bly: | 1.083" (27.50mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.748" (19.00mm) |
| Funktioner: | X2 Safety Rated |
| Utvidgad beskrivning: | 0.68µF ±10% Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD |
| Kapacitans: | 0.68µF |