köpa BFC236856124 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 400V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 220V |
| Tolerans: | ±5% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 0.689" L x 0.224" W (17.50mm x 5.70mm) |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 222236856124 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Tillverkarens varunummer: | BFC236856124 |
| Spridning av bly: | 0.591" (15.00mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.591" (15.00mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Utvidgad beskrivning: | 0.12µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polyester, Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.12UF 5% 400VDC RADIAL |
| Kapacitans: | 0.12µF |