köpa BFC236856394 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 400V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 220V |
| Tolerans: | ±5% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 1.024" L x 0.280" W (26.00mm x 7.10mm) |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 222236856394 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Tillverkarens varunummer: | BFC236856394 |
| Spridning av bly: | 0.886" (22.50mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.748" (19.00mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Utvidgad beskrivning: | 0.39µF ±5% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polyester, Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.39UF 5% 400VDC RADIAL |
| Kapacitans: | 0.39µF |