köpa BFC237055273 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 400V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 220V |
| Tolerans: | ±10% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm) |
| Serier: | MKT370 |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 222237055273 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Tillverkarens varunummer: | BFC237055273 |
| Spridning av bly: | 0.200" (5.08mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.354" (9.00mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Utvidgad beskrivning: | 0.027µF ±10% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polyester, Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.027UF 10% 400VDC RAD |
| Kapacitans: | 0.027µF |