köpa BFC237266333 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 630V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 250V |
| Tolerans: | ±5% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 0.492" L x 0.197" W (12.50mm x 5.00mm) |
| Serier: | MKT372 |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 222237266333 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Tillverkarens varunummer: | BFC237266333 |
| Spridning av bly: | 0.394" (10.00mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.728" (18.50mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Utvidgad beskrivning: | 0.033µF ±5% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polyester, Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.033UF 5% 630VDC RAD |
| Kapacitans: | 0.033µF |