köpa BFC237525133 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 400V |
| Tolerans: | ±3.5% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 0.728" L x 0.335" W (18.50mm x 8.50mm) |
| Serier: | KP/MKP 375 |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 222237525133 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 20 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | BFC237525133 |
| Spridning av bly: | 0.394" (10.00mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 0.013µF ±3.5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.013UF 3.5% 1KVDC RAD |
| Kapacitans: | 0.013µF |