köpa BFC237669134 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 630V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 300V |
| Tolerans: | ±3.5% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm) |
| Serier: | KP/MMKP 376 |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 222237669134 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 100°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | BFC237669134 |
| Spridning av bly: | 1.083" (27.50mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.906" (23.00mm) |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 0.13µF ±3.5% Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.13UF 3.5% 630VDC RAD |
| Kapacitans: | 0.13µF |