köpa BFC237678114 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 400V |
| Tolerans: | ±5% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 1.220" L x 0.591" W (31.00mm x 15.00mm) |
| Serier: | KP/MMKP 376 |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 222237678114 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 100°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | BFC237678114 |
| Spridning av bly: | 1.083" (27.50mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.984" (25.00mm) |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 0.11µF ±5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.11UF 5% 1KVDC RADIAL |
| Kapacitans: | 0.11µF |