BFC237964114
Artikelnummer:
BFC237964114
Beskrivning:
CAP FILM 0.11UF 5% 630VDC RADIAL
Datablad:
BFC237964114.pdf
Introduktion
köpa BFC237964114 med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänningsvärde - DC:630V
Spänningsvärde - AC:220V
Tolerans:±5%
Uppsägning:PC Pins
Storlek / Dimension:0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm)
Serier:MKP379
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial
Andra namn:222237964114
Driftstemperatur:-55°C ~ 85°C
Tillverkarens normala ledtid:15 Weeks
Tillverkarens varunummer:BFC237964114
Spridning av bly:0.591" (15.00mm)
Höjd - Sittande (Max):0.532" (13.50mm)
Funktioner:Long Life
Utvidgad beskrivning:0.11µF ±5% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektriskt material:Polypropylene (PP), Metallized
Beskrivning:CAP FILM 0.11UF 5% 630VDC RADIAL
Kapacitans:0.11µF