köpa BFC238362123 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 700V |
| Tolerans: | ±5% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm) |
| Serier: | 383 |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 2222 383 62123 222238362123 BFC2 383 62123 BFC2 383 62123 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 15 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | BFC238362123 |
| Spridning av bly: | 0.886" (22.50mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.650" (16.50mm) |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 0.012µF ±5% Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.012UF 5% 2KVDC RADIAL |
| Kapacitans: | 0.012µF |