köpa BFC238620334 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 630V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 220V |
| Tolerans: | ±10% |
| Uppsägning: | Screw Terminals |
| Storlek / Dimension: | 1.319" L x 0.866" W (33.50mm x 22.00mm) |
| Serier: | MMKP386 |
| Förpackning: | Tray |
| Förpackning / fall: | Rectangular Box |
| Andra namn: | 222238620334 |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | BFC238620334 |
| Spridning av bly: | 0.894" (22.70mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.201" (30.50mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Utvidgad beskrivning: | 0.33µF ±10% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 6 mOhm |
| Dielektriskt material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC SCREW |
| Kapacitans: | 0.33µF |