köpa BFS17HTA med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Samlare Emitter Breakdown (Max): | 15V |
|---|---|
| Transistortyp: | NPN |
| Leverantörs Device Package: | SOT-23-3 |
| Serier: | - |
| Effekt - Max: | 330mW |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andra namn: | BFS17HTR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Bullerbild (dB Typ @ f): | 4.5dB @ 500MHz |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | BFS17HTA |
| Få: | - |
| Frekvens - Övergång: | 1.3GHz |
| Utvidgad beskrivning: | RF Transistor NPN 15V 25mA 1.3GHz 330mW Surface Mount SOT-23-3 |
| Beskrivning: | TRANS RF NPN 15V 25MA SOT23-3 |
| Likströmsstigning (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 70 @ 2mA, 1V |
| Nuvarande - Samlare (Ic) (Max): | 25mA |
| Email: | [email protected] |