köpa BH-3003 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning: | - |
|---|---|
| Avslutningsstil: | Screw Terminal |
| Serier: | BH-3 |
| Orientering: | - |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 7 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | BH-3003 |
| Fusehållare Typ: | Block |
| Säkringstyp: | Bolt Down |
| Säkringsstorlek: | Custom |
| För användning med / relaterade produkter: | 3/8" Stud |
| Utvidgad beskrivning: | Fuse Block 700A 1 Circuit Bolt Down Chassis Mount |
| Beskrivning: | FUSE BLOCK BOLT DOWN 700A CHASS |
| Nuvarande omdöme: | 700A |
| Kontaktmaterial: | Aluminum |
| Kontakt Slutför: | Tin |
| Email: | [email protected] |