köpa BK/1A5018-07-R med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning: | 500V |
|---|---|
| Avslutningsstil: | Solder Lug |
| Serier: | 1AXXXX |
| Andra namn: | BK-1A5018-07-R |
| Orientering: | Horizontal |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | PCB |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | BK/1A5018-07-R |
| Fusehållare Typ: | Clip |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Säkringsstorlek: | 5mm Dia |
| För användning med / relaterade produkter: | 5mm Dia |
| Utvidgad beskrivning: | Fuse Clip 15A 500V 1 Circuit Cartridge PCB |
| Beskrivning: | FUSE CLIP CARTRIDGE 500V 15A PCB |
| Nuvarande omdöme: | 15A |
| Kontaktmaterial: | Spring Bronze |
| Kontakt Slutför: | Silver |
| Email: | [email protected] |