köpa BQ24103RHLR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Max): | 16V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 20-VQFN (3.5x4.5) |
| Serier: | bqSWITCHER™ |
| Programmerbara funktioner: | Current, Timer |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Andra namn: | 296-17155-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal celler: | 1 ~ 2 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 7 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | BQ24103RHLR |
| Gränssnitt: | - |
| Felskydd: | Over Temperature, Over Voltage |
| Utvidgad beskrivning: | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 20-VQFN (3.5x4.5) |
| Beskrivning: | IC BATT CHARGER LI-ION 20QFN |
| Nuvarande - Laddning: | Constant - Programmable |
| Laddningsström - Max: | 2A |
| Batterispänning: | 8.4V |
| Batterikemi: | Lithium-Ion/Polymer |
| Email: | [email protected] |