köpa BQ24153YFFR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Max): | 6V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 20-DSBGA |
| Serier: | - |
| Programmerbara funktioner: | Current, Timer |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 20-UFBGA, DSBGA |
| Andra namn: | 296-27436-2 |
| Driftstemperatur: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Antal celler: | 1 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 20 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | BQ24153YFFR |
| Gränssnitt: | I²C |
| Felskydd: | Over Temperature, Over Voltage |
| Utvidgad beskrivning: | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 20-DSBGA |
| Beskrivning: | IC LI-ION CHARGE MGMT 20DSBGA |
| Nuvarande - Laddning: | Constant - Programmable |
| Laddningsström - Max: | 1.25A |
| Batterispänning: | 4.44V (Max) |
| Batterikemi: | Lithium-Ion/Polymer |
| Email: | [email protected] |