köpa BQ24171RGYT med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Max): | 17V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 24-VQFN (5.5x3.5) |
| Serier: | - |
| Programmerbara funktioner: | Current |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Andra namn: | 296-28315-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal celler: | 1 ~ 3 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | BQ24171RGYT |
| Gränssnitt: | - |
| Felskydd: | Over Current, Over Temperature, Over Voltage |
| Utvidgad beskrivning: | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 24-VQFN (5.5x3.5) |
| Beskrivning: | IC BATT CHARGE LI-ION/POL 24VQFN |
| Nuvarande - Laddning: | Constant - Programmable |
| Laddningsström - Max: | 4A |
| Batterispänning: | 2.1V |
| Batterikemi: | Lithium-Ion/Polymer |
| Email: | [email protected] |