köpa BQ24725RGRT med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Max): | 24V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 20-VQFN (3.5x3.5) |
| Serier: | - |
| Programmerbara funktioner: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Andra namn: | 296-27827-2 |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal celler: | 2 ~ 4 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | BQ24725RGRT |
| Gränssnitt: | I²C |
| Felskydd: | Over Current, Over Voltage, Short Circuit |
| Utvidgad beskrivning: | Charger IC Lithium-Ion 20-VQFN (3.5x3.5) |
| Beskrivning: | IC CHRG MGMT LI+ 2-4CELL 20VQFN |
| Nuvarande - Laddning: | Constant - Programmable |
| Laddningsström - Max: | - |
| Batterispänning: | 19.2V (Max) |
| Batterikemi: | Lithium-Ion |
| Email: | [email protected] |