köpa BQ25898CYFFR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Max): | 14V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 42-DSBGA |
| Serier: | - |
| Programmerbara funktioner: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 42-UFBGA, DSBGA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal celler: | 1 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | BQ25898CYFFR |
| Gränssnitt: | I²C, USB |
| Felskydd: | Over Temperature, Over Voltage |
| Utvidgad beskrivning: | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 42-DSBGA |
| Beskrivning: | IC BATT CHARGER LI-ION 42DSBGA |
| Nuvarande - Laddning: | - |
| Laddningsström - Max: | 3A |
| Batterispänning: | - |
| Batterikemi: | Lithium-Ion/Polymer |
| Email: | [email protected] |