köpa C0603C331J1RACTU med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde: | 100V |
|---|---|
| Tolerans: | ±5% |
| Tjocklek (Max): | 0.034" (0.87mm) |
| Temperaturkoefficient: | X7R |
| Storlek / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serier: | C |
| betyg: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 0603 (1608 Metric) |
| Andra namn: | C0603C331J1RAC C0603C331J1RAC7867 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount, MLCC |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 22 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | C0603C331J1RACTU |
| Lead Style: | - |
| Spridning av bly: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | - |
| Funktioner: | - |
| Felaktighet: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 330pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
| Beskrivning: | CAP CER 330PF 100V X7R 0603 |
| Kapacitans: | 330pF |