köpa CA3080E med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | ±2 V ~ 15 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 400µV |
| Leverantörs Device Package: | 8-PDIP |
| Slew Rate: | 75 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Utmatningstyp: | Push-Pull |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens varunummer: | CA3080E |
| Gain Bandwidth Product: | 2MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Transconductance Amplifier 1 Circuit Push-Pull 8-PDIP |
| Beskrivning: | IC OPAMP TRANSCOND 2MHZ 8DIP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 1mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 650µA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 2µA |
| Förstärkare Typ: | Transconductance |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |