köpa CD74HCT4515E med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningskälla: | Single Supply |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Typ: | Decoder/Demultiplexer |
| Leverantörs Device Package: | 24-PDIP |
| Serier: | 74HCT |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 24-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Andra namn: | 296-33159-5 74HCT4515 CD74HCT4515 CD74HCT4515E-ND CD74HCT4515EE4 CD74HCT4515EE4-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | CD74HCT4515E |
| Oberoende kretsar: | 1 |
| Utvidgad beskrivning: | Decoder/Demultiplexer 1 x 4:16 24-PDIP |
| Beskrivning: | IC 4-16 LINE DECODER/DEMUX 24DIP |
| Nuvarande - Utgång Hög, Låg: | 4mA, 4mA |
| Krets: | 1 x 4:16 |
| Email: | [email protected] |