köpa CI160808-6N8J med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Multilayer |
|---|---|
| Tolerans: | ±5% |
| Leverantörs Device Package: | 0603 (1608 Metric) |
| Storlek / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | CI160808 |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | 10 @ 100MHz |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 0603 (1608 Metric) |
| Andra namn: | CI160808-6N8J-ND CI160808-6N8JTR CI1608086N8J |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ceramic |
| Tillverkarens normala ledtid: | 21 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | CI160808-6N8J |
| Induktans: | 6.8nH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.037" (0.95mm) |
| Frekvens - test: | 100MHz |
| Frekvens - Självresonans: | 2.6GHz |
| Utvidgad beskrivning: | 6.8nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 300 mOhm Max 0603 (1608 Metric) |
| Beskrivning: | FIXED IND 6.8NH 300MA 300 MOHM |
| DC-resistans (DCR): | 300 mOhm Max |
| Nuvarande omdöme: | 300mA |
| Nuvarande - Mättnad: | - |
| Email: | [email protected] |