köpa DDZ39FS-7 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Zener (Nom) (Vz): | 39V |
|---|---|
| Spänning - Framåt (Vf) (Max) @ Om: | 900mV @ 10mA |
| Tolerans: | ±3% |
| Leverantörs Device Package: | SOD-323 |
| Serier: | - |
| Effekt - Max: | 200mW |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | SC-76, SOD-323 |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | DDZ39FS-7 |
| Impedans (Max) (Zzt): | 85 Ohm |
| Utvidgad beskrivning: | Zener Diode 200mW ±3% Surface Mount SOD-323 |
| Beskrivning: | DIODE ZENER 39V 200MW SOD323 |
| Ström - Omvänd läckage @ Vr: | 50nA @ 30V |