köpa DFJ-300 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 450V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 600V |
| Storlek / Dimension: | 2.110" Dia x 3.380" L (53.59mm x 85.85mm) |
| Serier: | DFJ |
| Respons tid: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Bolt Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | 23500 |
| Tillverkarens normala ledtid: | 3 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | DFJ-300 |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivning: | FUSE CRTRDGE 300A 600VAC/450VDC |
| Nuvarande omdöme: | 300A |
| Klass: | J |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | 200kA AC, 100kA DC |
| godkännanden: | CE, CSA, UL |
| tillämpningar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |