köpa DGD0504FN-7 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 10 V ~ 20 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | W-DFN3030-10 |
| Serier: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 70ns, 35ns |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Andra namn: | DGD0504FN-7-ND DGD0504FN-7DITR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal drivrutiner: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | DGD0504FN-7 |
| Logisk spänning - VIL, VIH: | 0.8V, 2.5V |
| Inmatningstyp: | Non-Inverting |
| Högsidans spänning - Max (Bootstrap): | 100V |
| Gate Type: | IGBT, N-Channel MOSFET |
| Utvidgad beskrivning: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting W-DFN3030-10 |
| Driven konfiguration: | Half-Bridge |
| Beskrivning: | IC GATE DVR HV 10-WDFN |
| Aktuell - Peak Output (Källa, Sink): | 290mA, 600mA |
| Kanaltyp: | Synchronous |
| Email: | [email protected] |