köpa DMNH3010LK3-13 med BYCHPS
Köp med garanti
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 2.5V @ 250µA |
|---|---|
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverantörs Device Package: | TO-252-4L |
| Serier: | Automotive, AEC-Q101 |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs: | 9.5 mOhm @ 18A, 10V |
| Effektdissipation (Max): | 2W (Ta) |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | DMNH3010LK3-13 |
| Inputkapacitans (Ciss) (Max) @ Vds: | 2075pF @ 15V |
| Gate Laddning (Qg) (Max) @ Vgs: | 37nC @ 10V |
| FET-typ: | N-Channel |
| FET-funktionen: | - |
| Utvidgad beskrivning: | N-Channel 30V 15A (Ta), 55A (Tc) 2W (Ta) Surface Mount TO-252-4L |
| Avlopp till källspänning (Vdss): | 30V |
| Beskrivning: | MOSFET NCH 30V 15A TO252 |
| Ström - Kontinuerlig avlopp (Id) @ 25 ° C: | 15A (Ta), 55A (Tc) |
| Email: | [email protected] |