köpa DMNH4015SSDQ-13 med BYCHPS
Köp med garanti
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 3V @ 250µA |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 8-SO |
| Serier: | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs: | 15 mOhm @ 12A, 10V |
| Effekt - Max: | 1.4W, 2W |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andra namn: | DMNH4015SSDQ-13DITR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | DMNH4015SSDQ-13 |
| Inputkapacitans (Ciss) (Max) @ Vds: | 1938pF @ 15V |
| Gate Laddning (Qg) (Max) @ Vgs: | 33nC @ 10V |
| FET-typ: | 2 N-Channel (Dual) |
| FET-funktionen: | Standard |
| Utvidgad beskrivning: | Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 40V 8.6A (Ta) 1.4W, 2W Surface Mount 8-SO |
| Avlopp till källspänning (Vdss): | 40V |
| Beskrivning: | MOSFET ARRAY N-CH 40V 8.6A 8SOIC |
| Ström - Kontinuerlig avlopp (Id) @ 25 ° C: | 8.6A (Ta) |
| Email: | [email protected] |