DR2260D20UR
DR2260D20UR
Artikelnummer:
DR2260D20UR
Tillverkare:
Crydom
Beskrivning:
RELAY SSR 600V 20A DIN RAIL
Datablad:
DR2260D20UR.pdf
Introduktion
köpa DR2260D20UR med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänning - Last:48 ~ 600 V
Spänning - ingång:4 ~ 32VDC
Avslutningsstil:Screw Terminal
Leverantörs Device Package:-
Serier:DR22
Relä typ:Relay
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:SSR with Integrated Heat Sink
Utmatningstyp:AC
On-State Resistance (Max):-
Monteringstyp:DIN Rail
Tillverkarens normala ledtid:3 Weeks
Tillverkarens varunummer:DR2260D20UR
Ladda ström:20A
Utvidgad beskrivning:Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) SSR with Integrated Heat Sink
Beskrivning:RELAY SSR 600V 20A DIN RAIL