köpa DRV8702QRHBRQ1 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 5.5 V ~ 45 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 32-VQFN (5x5) |
| Serier: | Automotive, AEC-Q100 |
| Rise / Fall Time (Typ): | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Andra namn: | 296-45153-2 DRV8702QRHBRQ1-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal drivrutiner: | 4 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | DRV8702QRHBRQ1 |
| Logisk spänning - VIL, VIH: | 0.8V, 1.5V |
| Inmatningstyp: | - |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Utvidgad beskrivning: | Half-Bridge Gate Driver IC 32-VQFN (5x5) |
| Driven konfiguration: | Half-Bridge |
| Beskrivning: | IC HALF-BRIDGE GATE DRVR 32VQFN |
| Aktuell - Peak Output (Källa, Sink): | 240mA, 420mA |
| Kanaltyp: | Synchronous |
| Email: | [email protected] |