köpa DS125BR820NJYR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.5 V ~ 3.3 V |
|---|---|
| Typ: | Buffer, ReDriver |
| Leverantörs Device Package: | 54-WQFN (10x5.5) |
| Signalkonditionering: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 54-WFQFN Exposed Pad |
| Produktion: | CML |
| Andra namn: | 296-43591-2 DS125BR820NJYR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kanaler: | 8 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 25 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | DS125BR820NJYR |
| Inmatning: | CML |
| Utvidgad beskrivning: | Buffer, ReDriver 8 Channel 12.5Gbps 54-WQFN (10x5.5) |
| Beskrivning: | IC REDRIVER PCIE/SAS/SATA 54WQFN |
| Försening: | 80ps |
| Datahastighet (max): | 12.5Gbps |
| Nuvarande - Tillförsel: | 220mA |
| Kapacitans - Input: | - |
| tillämpningar: | PCIe, SAS, SATA |
| Email: | [email protected] |