köpa DS15BR400TVSX med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Typ: | Buffer, ReDriver |
| Leverantörs Device Package: | 48-TQFP (7x7) |
| Signalkonditionering: | Output Pre-Emphasis |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 48-TQFP |
| Produktion: | LVDS |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kanaler: | 4 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens varunummer: | DS15BR400TVSX |
| Inmatning: | CML, LVDS, LVPECL |
| Utvidgad beskrivning: | Buffer, ReDriver 4 Channel 2Gbps 48-TQFP (7x7) |
| Beskrivning: | IC REDRIVER LVDS 4CH 48TQFP |
| Försening: | 1.0ns |
| Datahastighet (max): | 2Gbps |
| Nuvarande - Tillförsel: | 175mA |
| Kapacitans - Input: | 3pF |
| tillämpningar: | LVDS |
| Email: | [email protected] |