köpa DS25BR110TSDX/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Typ: | Buffer, ReDriver |
| Leverantörs Device Package: | 8-WSON (3x3) |
| Signalkonditionering: | Input Equalization |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Produktion: | LVDS |
| Andra namn: | DS25BR110TSDX DS25BR110TSDX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kanaler: | 1 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 25 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | DS25BR110TSDX/NOPB |
| Inmatning: | LVDS |
| Utvidgad beskrivning: | Buffer, ReDriver 1 Channel 3.125Gbps 8-WSON (3x3) |
| Beskrivning: | IC REDRIVER LVDS 1CH 8WSON |
| Försening: | 350ps |
| Datahastighet (max): | 3.125Gbps |
| Nuvarande - Tillförsel: | 35mA |
| Kapacitans - Input: | 1.7pF |
| tillämpningar: | LVDS |
| Email: | [email protected] |