köpa ECH-S1392JZ med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 100V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | - |
| Tolerans: | ±5% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 0.394" L x 0.177" W (10.00mm x 4.50mm) |
| Serier: | ECHS(Z) |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | ECHS1392JZ PS1392J |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | ECH-S1392JZ |
| Spridning av bly: | 0.197" (5.00mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 3900pF ±5% Film Capacitor 100V Polyphenylene Sulfide (PPS) Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Beskrivning: | CAP FILM 3900PF 5% 100VDC RADIAL |
| Kapacitans: | 3900pF |