ECQ-E2223KBB
ECQ-E2223KBB
Artikelnummer:
ECQ-E2223KBB
Tillverkare:
Panasonic
Beskrivning:
CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD
Datablad:
ECQ-E2223KBB.pdf
Introduktion
köpa ECQ-E2223KBB med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänningsvärde - DC:250V
Spänningsvärde - AC:-
Tolerans:±10%
Uppsägning:PC Pins
Storlek / Dimension:0.311" L x 0.169" W (7.90mm x 4.30mm)
Serier:ECQ-E(B)
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial
Andra namn:ECQE2223KBB
Driftstemperatur:-40°C ~ 105°C
Monteringstyp:Through Hole
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:17 Weeks
Tillverkarens varunummer:ECQ-E2223KBB
Spridning av bly:0.197" (5.00mm)
Höjd - Sittande (Max):0.480" (12.20mm)
Funktioner:-
Utvidgad beskrivning:0.022µF ±10% Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektriskt material:Polyester, Metallized
Beskrivning:CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD
Kapacitans:0.022µF