ECW-F6153HL
ECW-F6153HL
Artikelnummer:
ECW-F6153HL
Tillverkare:
Panasonic
Beskrivning:
CAP FILM 0.015UF 3% 630VDC RAD
Introduktion
köpa ECW-F6153HL med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänningsvärde - DC:630V
Spänningsvärde - AC:-
Tolerans:±3%
Uppsägning:PC Pins
Storlek / Dimension:0.492" L x 0.232" W (12.50mm x 5.90mm)
Serier:ECW-F(L)
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial
Andra namn:ECWF6153HL
P12117
Driftstemperatur:-40°C ~ 105°C
Monteringstyp:Through Hole
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:15 Weeks
Tillverkarens varunummer:ECW-F6153HL
Spridning av bly:0.394" (10.00mm)
Höjd - Sittande (Max):0.402" (10.20mm)
Funktioner:-
Utvidgad beskrivning:0.015µF ±3% Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (ekvivalent serieresistens):-
Dielektriskt material:Polypropylene (PP), Metallized
Beskrivning:CAP FILM 0.015UF 3% 630VDC RAD
Kapacitans:0.015µF