köpa EL100D5-12 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Last: | 3 ~ 100 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 10 ~ 14VDC |
| Avslutningsstil: | Quick Connect - 0.187"/0.250" |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Serier: | EL |
| Relä typ: | Relay |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Module |
| Utmatningstyp: | DC |
| Andra namn: | CC2127 EL100D05-12 EL100D05-12-ND EL100D5-12-ND |
| On-State Resistance (Max): | 40 mOhm |
| Monteringstyp: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 3 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | EL100D5-12 |
| Ladda ström: | 5A |
| Utvidgad beskrivning: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Beskrivning: | SSR IP00 100VDC/5A 10-14VDC |