köpa ESD63M100 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | - |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 415V |
| Storlek / Dimension: | 0.827" Dia x 1.398" L (21.00mm x 35.50mm) |
| Serier: | ESD |
| Respons tid: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Cylindrical, Blade Terminal (Alternating) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Holder |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | 12700 @ Unknown Test |
| Tillverkarens normala ledtid: | 18 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | ESD63M100 |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivning: | FUSE 63M100 415V AC INDUSTRIAL |
| Nuvarande omdöme: | 63A |
| Klass: | - |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | - |
| godkännanden: | - |
| tillämpningar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |