EZE240D12S
EZE240D12S
Artikelnummer:
EZE240D12S
Tillverkare:
Crydom
Beskrivning:
RELAY SSR 12A 240VAC AC OUT QC
Datablad:
1.EZE240D12S.pdf2.EZE240D12S.pdf3.EZE240D12S.pdf
Introduktion
köpa EZE240D12S med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänning - Last:24 ~ 280 V
Spänning - ingång:15 ~ 32VDC
Avslutningsstil:Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Leverantörs Device Package:-
Serier:EZ
Relä typ:Relay
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Module
Utmatningstyp:AC, Zero Cross
On-State Resistance (Max):-
Monteringstyp:Chassis Mount or Panel Mount
Tillverkarens normala ledtid:3 Weeks
Tillverkarens varunummer:EZE240D12S
Ladda ström:12A
Utvidgad beskrivning:Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module
Beskrivning:RELAY SSR 12A 240VAC AC OUT QC