köpa F17723102901 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 630V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 310V |
| Tolerans: | ±10% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm) |
| Serier: | F1772 |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 17723102901 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 110°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | F17723102901 |
| Spridning av bly: | 0.591" (15.00mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| Funktioner: | X2 Safety Rated |
| Utvidgad beskrivning: | 10000pF ±10% Film Capacitor 310V 630V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polyester, Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD |
| Kapacitans: | 10000pF |